A "Betegszervezetek Akadémiája" előadások mára már beépültek egyesületünk hatékony képzési formái közé. Április 26-án négyen képviseltük egyesületünket.

A "Forrásteremtésről" Vidor Eszter kommunikációs szakember, a támogatók megszerzéséről Palánkai Gábor cégépítési szakemer, a jogi környezetről Dr. Kelemen Kinga ügyvéd, az "Elektronikus Egészségügyi Szolgáltatási Tér" intézményi bevezetéséről Szabó Bálint főosztályvezető, a nemzetközi kapcsolatok építéséről Koltai Tünde a BEMOSZ elnöke, a megváltozott képességű munkavállalók integrálásáról Markos Ádám a Rehabjob szakmai vezetője tartott értékes előadást.

Az előadók:

A betegszervezetek képviselői:

 

 

Copyright © 2015 Celterapia.com

RECTE adószáma: 18621941-1-41

1023 Budapest, Ürömi u. 56.

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 worldmap

 

 

Szervezetünk az ActionCOACH Magyarország és Preiner Anna Mária üzleti coach támogatásával dolgozik céljai valóra váltásáért.

Powered by Warp Theme Framework